Ako mi h*vno spravilo radosť

Vstala som o hodinu skôr, aby som upiekla koláč pre niekoho, na kom mi veľmi záležalo. Malo to byť možno posledné spoločné stretnutie s priateľom, ktorý sa sťahuje do ústrania. Veľmi si ho vážim a chcela som mu vyjadriť hlbokú vďaku za všetko, čo sme spolu prežili.

Nachystala som ešte darček a tešila som sa na stretnutie spriaznených duší. Celé moje ráno malo slávnostnú a radostnú atmosféru. Čakala som ho na dohodnutom mieste… no neprišiel. Netuším, čo sa stalo a kde sa to pokazilo… a keďže nemá žiadne technické spojenie so svetom, neviem, či sa to niekedy dozviem. V hlave mi najprv vírili dohady, bola som sklamaná, nahnevaná… No neskôr som si uvedomila, že sa mohlo stať tisíc vecí a jedinou mojou úlohou je prijať to. Veď poďakovanie a lásku mu môžem poslať aj na diaľku. Viem, že ju zachytí.

No nedarilo sa a zlé pocity sa ma držali zubami-nechtami. Rozladená som sa vrátila na parkovisko. A tu zrazu – ľudské megah*vno pred mojím autom! 

„No super,“ hovorím si, „čo sa mi dnes ešte stane?!“ Obkrúžila som gigantický exkrement pred mojím vozidlom, aby som sa presvedčila, či ma vážne neklame zrak:) Neklamal:))) Ak ma niekto pri tom sledoval, musel sa na mne klátiť ešte aspoň pol dňa:)))))

Sadla som si do auta, pichla kľúčik do zapaľovania a vtom mi to docvaklo – VY*ER SA NA TO.

Začala som sa strašne, ale strašne smiať! Milý Vesmír, niekedy máš podivné spôsoby, ako so mnou komunikovať, ale tento bol vážne dobrý! Poriadny a neprehliadnuteľný signál, ktorý ma vrátil späť do pohody. Ďakujem, pochopila som:)

376v

Prešla mnou neskutočná vďačnosť a radosť za smradľavú kôpku pred mojím autom. Keby som toto povedala niekomu, kto nechápe, asi by si ťukal na čelo. Ale, milí moji pravidelní čitatelia, ja viem, že vy chápete:) I za to som veľmi vďačná:)

Áno, takto to občas býva – zaboríme sa do svojich problémov a máme problém dostať sa z pochmúrnej nálady. Do našich životov prichádzajú rôzne signály, v ktorých sa skrýva riešenie, a my ich nevieme čítať.

Chceli by ste sa to naučiť? Preklopiť napríklad vašu nespokojnosť s tým, že ste na všetko doma sama na triumfálnu jazdu ženy, ktorá je tvorkyňou svojho vlastného života? Zmeniť vnímanie seba samej a konečne pochopiť, čo tu na tom svete hľadáte a prečo je váš život taký, aký je? Začať veriť v svoju silu a schopnosti?

Pridajte sa k nám na jednom z mojich Víkendov šťastných žien >>>

993

Víkendy šťastných žien organizujem na Kysuciach už od roku 2013. Stretávajú sa na nich ženy z celého Slovenska i Čiech. Prichádzajú rozvíjať a harmonizovať svoje ženstvo, vzťahy, zdravie, objavovať svoje poslanie, kultivovať svoju krásu a nachádzať pokoj v duši:) Na mojich seminároch vediem ženy k tomu, aby sa stali predovšetkým tvorkyňami svojho života. Aby znovuobjavili svoje schopnosti a začali ich vedome používať.

Seminár je určený pre malú skupinku (max. 9 žien), aby ste si užili čaro zdieľania, intimity a osobnejšej starostlivosti. Každá žena sa vždy stáva darom pre tie ostatné a navzájom sa obohacujeme – tým, čo sme si prežili, čo vieme, čo cítime, kým SME. Toto je to, čo odlišuje Víkendy šťastných žien od iných seminárov – vzájomnosť:)

Aktuálne si môžete vybrať z troch tematicky rôzne zameraných seminárov >>>

Teším sa na stretnutie s vami:)

Stanislava Sobolová
Som manželka, mama 2 krásnych synov a žena milujúca život so všetkým, čo prináša :-) Pôsobím ako lektorka, autorka a sprievodkyňa. V roku 2014 som založila spoločnosť Šťastná žena, ktorej hlavným poslaním je pomáhať ženám rozkvitnúť. Vediem moje semináre, prednášam, blogujem, tvorím knihy, videá a online kurzy. Viac z mojej tvorby vás pozývam ochutnať na moje weby www.stastna-zena.sk a www.stankasobolova.sk
Komentáre