Kódy života

Prinášam vám možnosť osobného numerologického rozboru podľa princípov školy Slnka v srdci. 

Detailný rozbor vám odkryje vašu podstatu a privedie vás k hlbšiemu poznaniu vašich darov, potrieb i plánu vašej duše. Keď sa človeku odhalí, čo je to "jeho" a v čom je prirodzene doma, začína žiť naplnený a spokojný život.

Kódy života vám prinesú nový druh seba-poznania, pomôžu vám rozvinúť zdravé sebavedomie a odkryjú vám, v ktorých oblastiach sa skrýva váš najvyšší potenciál. Budete tak vedieť, čo s vami ladí, a čo naopak nie je vašou prirodzenosťou.

Vašu životnú energiu začnete používať oveľa efektívnejšie, čo sa podpíše na zvýšení vašej vitality, rozhodnosti, zlepšení zdravia, vzťahov a hojnosti na všetkých úrovniach.

Z vášho Kódu života sa dozviete:

  • Aké dary ste si do tohto života priniesli a ako ich máte používať pre prospech seba aj iných.
  • Aké je vaše poslanie – čo ste sem prišli naplniť a naučiť sa.
  • Akým kľúčom toto poslanie naplníte – spôsob, akým vaša duša chce kráčať po ceste životom.
  • Čo vaša duša najviac potrebovala v detstve a dospievaní od svojej mamy a otca, príp. súrodencov.
  • Akých partnerov a priateľov si budete počas vášho života k sebe priťahovať.
  • Aké silné vlastnosti/potreby má vaša duša z minulých vtelení a ako ich môžete znovu aktivovať, príp. rozvinúť.
  • Vek dosiahnutia vašej duchovnej dospelosti.
  • Spoločne si prejdeme cestu vašej duše - aké deväťročné cykly vás čakajú a čo sa vaša duša počas nich bude učiť. Ak ste už dáma/pán v elegantnom veku, spätne si zvedomíte význam niektorých svojich životných skúseností a môžete tak dospieť k hlbšiemu pochopeniu a odpusteniu.
  • Aká je vaša aktuálna osobná ročná vibrácia (od posledných narodenín po tie ďalšie) – čo v danom roku bude pre váš život kľúčové a ako s tým pracovať.
  • Aká je vaša vonkajšia a vnútorná psychika – to znamená, ako pôsobíte na vonkajší svet a ako prijímate a vnímate situácie, ktorými prechádzate.

Keď sa na svoj život pozriete očami Kódov života, porozumiete, prečo sa vám v živote niektoré veci diali, prečo ste museli prejsť určitými výzvami, pozriete sa na seba očami bezpodmienečnej lásky a pochopíte, že všetko vo vašom živote bolo, je a bude presne tak, ako má byť.

Toto poznanie vám prinesie nesmierny pokoj v duši a spojenie so svojou hlbšou podstatou. Je niečím viac ako terapiou. Pretože na tejto úrovni už nepátrame po príčinách vašich problémov - iba sledujeme, ako vás duša smerovala (a ešte bude smerovať) k žitiu v súlade s vaším vyšším JA.

Novými očami sa pozriete aj na potenciál rodu, ktorý si vaša duša vybrala pre svoje vtelenie. 

Vzťahový numerologický rozbor

V prípade, že by ste sa radi pozreli na niektorý zo svojich vzťahov, ponúkam vám aj možnosť vzťahového rozboru, v ktorom sa dozviete kód vami vybraného vzájomného vzťahu - o čom je vaše spojenie, aké dary si máte odovzdať, akú má váš vzťah kvalitu, akou cestou ho máte naplniť a čo je jeho poslaním. Dozviete sa, či je tento vzťah vývojový alebo karmický.

Tento typ rozboru vám pomôže inak pochopiť dary vášho partnerstva, vzťah s rodičmi, deťmi...

Lepšie porozumiete ľuďom vo vašom okolí i tomu, prečo to s niekým ide hladko a s niekým to naopak "drhne". Pochopíte, ako ku vzťahu pristupovať, čomu venovať pozornosť, a tým ho povzniesť na vyššiu úroveň.

Ako to prebieha?

Rozbor Kódov duše robievam online formou. Spojiť sa môžeme cez Zoom alebo Skype (tieto aplikácie preferujem, nakoľko je na nich možnosť spraviť nahrávku, ktorá vám po sedení zostane a môžete sa k nej vracať). Ak dávate prednosť iným platformám, nie je to problém - používam aj Messenger, Viber alebo WhatsApp.

Najskôr si ujasníme váš zámer, ktorý nám bude svietiť na cestu, a spýtam sa vás pár základných informácií, aby som vedela vaše číselká zasadiť do vášho príbehu a rozbor bol tak pre vás adresnejší a prakticky uchopiteľný.

Na sedenie sa môžete objednať cez formulár nižšie. Následne ma, prosím, kontaktujte na tel. číslo +421 915 818 479 a dohodneme si termín spojenia.

K rozboru budem potrebovať váš dátum, čas a miesto narodenia (presný čas a miesto nie je nutné uvádzať, no ak ich viete, môžeme sa dostať v rozbore ešte viac do hĺbky, nakoľko pracujem s viacerými numerologickými princípmi a Human designom).

V prípade vzťahového rozboru budem potrebovať aj dátum narodenia druhej osoby a jej meno, príp. typ vášho vzťahu (manžel, dcéra...).

Cena osobného rozboru je 90 eur/2200 czk (75 - 90 min.)

Cena vzťahového rozboru je 50 eur/1250 czk (45 min.)

Rozbor je možné niekomu venovať aj ako darček, napr. k narodeninám, Vianociam, Valentínovi alebo k výročiu.

Objednávkový formulár rozboru Kódov života

Klientom, ktorí chcú ísť na základe Kódov života ešte hlbšie, ponúkam možnosť absolvovať u mňa Terapiu Duše.