Kódy života

Prinášam vám možnosť vypracovania osobného numerologického rozboru podľa princípov školy Slnka v srdci. 

Detailný písomný rozbor vám odkryje vašu podstatu a privedie vás k hlbšiemu poznaniu vašich darov, potrieb i plánu vašej duše. Keď sa človeku odhalí, čo je to "jeho" a v čom je prirodzene doma, začína žiť naplnený a spokojný život.

Kódy života vám prinesú nový druh seba-poznania, pomôžu vám rozvinúť zdravé sebavedomie a odkryjú vám, v ktorých oblastiach sa skrýva váš najvyšší potenciál. Budete tak vedieť, čo s vami ladí, a čo naopak nie je vašou prirodzenosťou.

Vašu životnú energiu začnete používať oveľa efektívnejšie, čo sa podpíše na zvýšení vašej vitality, rozhodnosti, zlepšení zdravia, vzťahov a hojnosti na všetkých úrovniach.

Z vášho Kódu života sa dozviete:

  • Aké dary ste si do tohto života priniesli a ako ich máte používať pre prospech seba aj iných.
  • Aké je vaše poslanie – čo ste sem prišli naplniť a naučiť sa.
  • Akým kľúčom toto poslanie naplníte – spôsob, akým vaša duša chce kráčať po ceste životom.
  • Čo vaša duša najviac potrebovala v detstve a dospievaní od svojej mamy a otca, príp. súrodencov.
  • Akých partnerov a priateľov si budete počas vášho života k sebe priťahovať.
  • Aké silné vlastnosti/potreby má vaša duša z minulých vtelení a ako ich môžete znovu aktivovať, príp. rozvinúť.
  • Vek dosiahnutia vašej duchovnej dospelosti.
  • Spoločne si prejdeme cestu vašej duše - aké deväťročné cykly vás čakajú a čo sa vaša duša počas nich bude učiť.
  • Aká je vaša aktuálna osobná ročná vibrácia (od posledných narodenín po tie ďalšie) – čo v danom roku bude pre váš život kľúčové a ako s tým pracovať.
  • Aká je vaša vonkajšia a vnútorná psychika – to znamená, ako pôsobíte na vonkajší svet a ako prijímate a vnímate situácie, ktorými prechádzate.

Keď sa na svoj život pozriete očami Kódov života, porozumiete, prečo sa vám v živote niektoré veci diali, prečo ste museli prejsť určitými výzvami, pozriete sa na seba očami bezpodmienečnej lásky a pochopíte, že všetko vo vašom živote bolo, je a bude presne tak, ako má byť.

Toto poznanie vám prinesie nesmierny pokoj v duši a spojenie so svojou hlbšou podstatou. Je niečím viac ako terapiou. Pretože na tejto úrovni už nepátrame po príčinách vašich problémov - iba sledujeme, ako vás duša smerovala (a ešte bude smerovať) k žitiu v súlade s vaším vyšším JA.

Novými očami sa pozriete aj na potenciál rodu, ktorý si vaša duša vybrala pre svoje vtelenie. 

Vzťahový numerologický rozbor

V prípade, že by ste sa radi pozreli na niektorý zo svojich vzťahov, ponúkam vám aj vypracovanie vzťahového rozboru, v ktorom sa dozviete kód vášho vzájomného vzťahu - o čom je vaše spojenie, aké dary si máte odovzdať, akú má váš vzťah kvalitu, akou cestou ho máte naplniť a čo je jeho poslaním. Dozviete sa, či je tento vzťah vývojový alebo karmický.

Tento typ rozboru vám pomôže inak pochopiť dary vášho partnerstva, vzťah s rodičmi, deťmi...

Lepšie porozumiete ľuďom vo vašom okolí i tomu, prečo to s niekým ide hladko a s niekým to naopak "drhne". Pochopíte, ako ku vzťahu pristupovať, čomu venovať pozornosť, a tým ho povzniesť na vyššiu úroveň.

Ako to prebieha?

Rozbor si môžete objednať cez formulár nižšie. Budem k tomu potrebovať iba váš dátum narodenia, uveďte ho, prosím, v poznámke. V prípade vzťahového rozboru budem potrebovať aj dátum narodenia druhej osoby a jej meno, príp. typ vášho vzťahu (manžel, dcéra...).

Čakacia doba je v súčasnosti približne 6 týždňov. 

Cena osobného písomného rozboru je 90 eur/2200 czk.

Cena vzťahového písomného rozboru je 50 eur/1250 czk.

Rozbor je možné niekomu venovať aj ako darček, napr. k narodeninám.

V prípade, že nepotrebujete písomnú formu rozborov, je možné dohodnúť sa na konzultácii cez videohovor (Messenger, Skype, WhatsApp, Viber, FaceTime), z ktorého si v prípade potreby môžete robiť poznámky alebo audiozáznam pre vlastnú potrebu. Táto forma výkladu je vhodnejšia pre tých, ktorí potrebujú vhľad do konkrétnej životnej situácie alebo majú otázky. Keď spoznám kúsok vášho osobného príbehu, vieme sa v Kódoch života pozrieť na vašu výzvu konkrétnejšie.

Osobný rozbor trvá cca 75 min. a jeho cena je 70 eur/1750 czk.

Vzťahový rozbor trvá cca 45 min. a jeho cena je 40 eur/1000 czk.

V prípade konzultácie cez videohovor sa neobjednávajte cez formulár nižšie, ale zavolajte mi (najlepšie po 17:00) na tel. č. +421 915 818 479. Takto si najrýchlejšie dohodneme termín.    

Objednávkový formulár písomného rozboru Kódov života

(Pri jednotlivých položkách je uvedený počet rozborov, ktoré sú aktuálne k dispozícii. Keďže chcem mať z mojej práce stále radosť, robievam iba určitý počet rozborov za mesiac. Ak sa pri položke zobrazuje "vypredané", kapacita je naplnená a možnosť objednávky odomknem až o nejaký čas. Ďakujem za trpezlivosť:)

 

Klientom, ktorí chcú ísť na základe Kódov života ešte hlbšie, ponúkam možnosť absolvovať u mňa Terapiu Duše.