Kódy života

Prinášam vám možnosť vypracovania osobného numerologického rozboru podľa princípov školy Slnka v srdci. 

Detailný písomný rozbor vám odkryje vašu podstatu a privedie vás k hlbšiemu poznaniu vašich darov, potrieb i plánu vašej duše. Keď sa človeku odhalí, čo je to "jeho" a v čom je prirodzene doma, začína žiť naplnený a spokojný život.

Kódy života vám prinesú nový druh seba-poznania, pomôžu vám rozvinúť zdravé sebavedomie a odkryjú vám, v ktorých oblastiach sa skrýva váš najvyšší potenciál. Budete tak vedieť, čo s vami ladí, a čo naopak nie je vašou prirodzenosťou.

Vašu životnú energiu začnete používať oveľa efektívnejšie, čo sa podpíše na zvýšení vašej vitality, rozhodnosti, zlepšení zdravia, vzťahov a hojnosti na všetkých úrovniach.

Z vášho Kódu života sa dozviete:

  • Aké dary ste si do tohto života priniesli a ako ich máte používať pre prospech seba aj iných.
  • Aké je vaše poslanie – čo ste sem prišli naplniť a naučiť sa.
  • Akým kľúčom toto poslanie naplníte – spôsob, akým vaša duša chce kráčať po ceste životom.
  • Čo vaša duša najviac potrebovala v detstve a dospievaní od svojej mamy a otca, príp. súrodencov.
  • Akých partnerov a priateľov si budete počas vášho života k sebe priťahovať.
  • Aké silné vlastnosti/potreby má vaša duša z minulých vtelení a ako ich môžete znovu aktivovať, príp. rozvinúť.
  • Vek dosiahnutia vašej duchovnej dospelosti.
  • Spoločne si prejdeme cestu vašej duše - aké deväťročné cykly vás čakajú a čo sa vaša duša počas nich bude učiť.
  • Aká je vaša aktuálna osobná ročná vibrácia (od posledných narodenín po tie ďalšie) – čo v danom roku bude pre váš život kľúčové a ako s tým pracovať.
  • Aká je vaša vonkajšia a vnútorná psychika – to znamená, ako pôsobíte na vonkajší svet a ako prijímate a vnímate situácie, ktorými prechádzate.

Keď sa na svoj život pozriete očami Kódov života, porozumiete, prečo sa vám v živote niektoré veci diali, prečo ste museli prejsť určitými výzvami, pozriete sa na seba očami bezpodmienečnej lásky a pochopíte, že všetko vo vašom živote bolo, je a bude presne tak, ako má byť.

Toto poznanie vám prinesie nesmierny pokoj v duši a spojenie so svojou hlbšou podstatou. Je niečím viac ako terapiou. Pretože na tejto úrovni už nepátrame po príčinách vašich problémov - iba sledujeme, ako vás duša smerovala (a ešte bude smerovať) k žitiu v súlade s vaším vyšším JA.

Novými očami sa pozriete aj na potenciál rodu, ktorý si vaša duša vybrala pre svoje vtelenie. 

Vzťahový numerologický rozbor

V prípade, že by ste sa radi pozreli na niektorý zo svojich vzťahov, ponúkam vám aj vypracovanie vzťahového rozboru, v ktorom sa dozviete kód vášho vzájomného vzťahu - o čom je vaše spojenie, aké dary si máte odovzdať, akú má váš vzťah kvalitu, akou cestou ho máte naplniť a čo je jeho poslaním. Dozviete sa, či je tento vzťah vývojový alebo karmický.

Tento typ rozboru vám pomôže inak pochopiť dary vášho partnerstva, vzťah s rodičmi, deťmi...

Lepšie porozumiete ľuďom vo vašom okolí i tomu, prečo to s niekým ide hladko a s niekým to naopak "drhne". Pochopíte, ako ku vzťahu pristupovať, čomu venovať pozornosť, a tým ho povzniesť na vyššiu úroveň.

Ako to prebieha?

Rozbor si môžete objednať cez formulár nižšie. Budem k tomu potrebovať iba váš dátum narodenia, uveďte ho, prosím, v poznámke. V prípade vzťahového rozboru budem potrebovať aj dátum narodenia druhej osoby a jej meno, príp. typ vášho vzťahu (manžel, dcéra...).

Čakacia doba je v súčasnosti približne 6 týždňov. 

Cena osobného písomného rozboru je 80 eur/2000 czk.

Cena vzťahového písomného rozboru je 40 eur/1100 czk.

Rozbor je možné niekomu venovať aj ako darček, napr. k narodeninám.

V prípade, že nepotrebujete písomnú formu rozborov, je možné dohodnúť sa na konzultácii cez videohovor (Messenger, Skype, WhatsApp, Viber, FaceTime), z ktorého si v prípade potreby môžete robiť poznámky alebo audiozáznam pre vlastnú potrebu.

Osobný rozbor trvá cca 75 min. a jeho cena je 60 eur/1500 czk.

Vzťahový rozbor trvá cca 45 min. a jeho cena je 40 eur/1100 czk.

V prípade konzultácie cez videohovor sa neobjednávajte cez formulár nižšie, ale zavolajte mi (najlepšie po 17:00) na tel. č. +421 915 818 479. Takto si najrýchlejšie dohodneme termín.    

Objednávkový formulár písomného rozboru Kódov života

(Pri jednotlivých položkách je uvedený počet rozborov, ktoré sú aktuálne k dispozícii. Keďže chcem mať z mojej práce stále radosť, robievam iba určitý počet rozborov za mesiac. Ak sa pri položke zobrazuje "vypredané", kapacita je naplnená a možnosť objednávky odomknem až o nejaký čas. Ďakujem za trpezlivosť:)

 

Klientom, ktorí chcú ísť na základe Kódov života ešte hlbšie, ponúkam možnosť absolvovať u mňa Terapiu Duše.