TERAPIA DUŠE*

Nemáte dušu. Vy ste duša...

Terapia Duše je špecifický spôsob práce s dušou. Je to veľmi účinná, no pritom jemná metóda, pri ktorej sa dá zvládnuť naraz i viac problémov, a to bez nutnosti opakovane prežívať nepríjemné zážitky. 

V priebehu sedenia pracujem s podvedomím klienta. Táto metóda je 100%-ne bezpečná a klient si celý priebeh sedenia pamätá. Zmeny sa dejú na veľmi hlbokej úrovni.

Mojím poslaním  je:

Oslobodzovať duše od zbytočného utrpenia, pomáhať prostredníctvom rušení rôznych druhov pút a prostredníctvom absolútneho odpustenia sebe i druhým k slobode Duše a otvorenému srdcu tak, aby sa každý mohol vrátiť sám k sebe, vziať si späť svoju vlastnú vnútornú silu a byť sám sebou.

Ľudia sa po Terapii Duše stávajú vedomejší, odkrývajú sa im cesty, ako napĺňať svoje poslanie a rozpamätávajú sa, kým skutočne sú. Dochádza u nich totiž k pochopeniu na mnohých úrovniach. Či už na emocionálnej, duševnej, fyzickej alebo duchovnej. 

Je pre mňa obrovskou radosťou sledovať, ako sa menia moji klienti doslova v priebehu jednej hodiny. Majú rozjasnené oči, uvoľnené črty tváre, vyzerajú sviežo, krajšie, mladšie, majú vyrovnané držanie tela. Všetci zhodne tvrdia, že si všimli zmeny v správaní okolia vo vzťahu k nim, sú pokojnejší, posilnila sa ich viera a seba-vedomie.

Každý, kto príde na Terapiu Duše, sa stáva svetlom svojho rodu - tým, že silnejšie rozsvieti svoje vnútorné svetlo, pomáha svojím predkom, potomkom i ľuďom, s ktorými najčastejšie prichádza do kontaktu.

Počas nášho stretnutia vám ukážem, ako môžete so sebou ďalej pracovať aj v domácom prostredí. Budete si tak vedieť poradiť so situáciami, ktoré doteraz boli pre vás náročné a začnete žiť s väčšou ľahkosťou.

Nie som liečiteľka, som sprievodkyňa. Vašu dušu i telo lieči Boh.

 

Terapia Duše je vhodná pre:

-  dospelých a deti (od cca 12 rokov – záleží na povahe problému)

-  s mladšími deťmi sa pracuje prostredníctvom matky

-  mužov a ženy 

 NIE je vhodná pre:

-  drogovo závislé osoby

-  osoby užívajúce psychofarmaká

-  tehotné ženy

- dojčiace ženy iba po konzultácii vopred

-  ľudí so schizofréniou

-  ľudí neochotných prevziať zodpovednosť za svoj život do vlastných rúk

Rieši problémy na fyzickej, ale aj psychickej úrovni (bloky, strachy, problémy s hojnosťou, plodnosťou, nízke sebavedomie, vzťahové problémy akéhokoľvek druhu, pracovné problémy a problémy v profesnom smerovaní, nadváhu, rôzne fyzické potiaže...).

Terapia Duše nenahrádza odbornú lekársku starostlivosť.

*Je ALTERNATÍVNOU formou terapie, nie klasickým akreditovaným psychoterapeutickým smerom.

*************************

Cena: 50 eur

Doba trvania sedenia: cca 2 hodiny

Miesto : Radôstka 194, 023 04 (po dohode môže byť blízke okolie) alebo cez Skype

Odporúčam vám aspoň prvýkrát docestovať osobne, ak vám to okolnosti dovoľujú. 

Kontakt: 0915/818 479 (ak nedvíham, pošlite mi, prosím, SMS), 

cez email: stastna.zena@gmail.com alebo cez formulár nižšie

Spolu sa dohodneme na termíne, ktorý bude vyhovovať mne i vám.

 

Ďakujem za dôveru a teším sa na stretnutie našich duší:)