TERAPIA DUŠE

Nemáte dušu. Vy ste duša...

Terapia Duše je špecifický spôsob práce s Dušou. Je to veľmi účinná, no pritom jemná metóda, pri ktorej sa dá zvládnuť naraz i viac problémov, a to bez nutnosti opakovane prežívať nepríjemné zážitky (napr. v porovnaní s regresnou terapiou). Pre úspešné absolvovanie terapie stačí jediná vec - úprimná snaha a odhodlanie zmeniť svoj život.

V priebehu terapie pracujem s podvedomím klienta. Táto metóda je 100%-ne bezpečná a klient si celý priebeh terapie pamätá. Zmeny sa dejú okamžite a na veľmi hlbokej úrovni.

Poslaním Terapeuta Duše je:

Oslobodzovať duše od zbytočného utrpenia, pomáhať prostredníctvom rušení rôznych druhov pút, kliatieb a sľubov a prostredníctvom absolútneho odpustenia sebe i druhým k slobode Duše a otvorenému srdcu tak, aby sa každý mohol vrátiť sám k sebe, vziať si späť svoju vlastnú vnútornú silu a byť sám sebou.

Ľudia sa po tejto terapii stávajú vedomejší, odkrývajú sa im cesty, ako napĺňať svoje poslanie tu na Zemi a rozpamätávajú sa, kým skutočne sú. Dochádza k uzdraveniu a pochopeniu na mnohých úrovniach. Či už na emocionálnej, duševnej, fyzickej alebo duchovnej. Vo fyzickom tele prebiehajú zmeny až na úrovni samotnej DNA. 

Nie som liečiteľ, som terapeut. Vašu dušu i telo lieči Boh.

Pracujem na základe intuície. Riadim sa čisto svojím srdcom a láskou v ňom.

Pre mňa ako terapeuta je to obrovská radosť sledovať, ako sa menia moji klienti doslova v priebehu jednej hodiny. Po terapii majú rozjasnené oči, uvoľnené črty tváre, vyzerajú sviežo, krajšie, mladšie, majú vyrovnané držanie tela. Všetci zhodne tvrdia, že si všimli zmeny v správaní okolia vo vzťahu k nim, sú pokojnejší, posilnila sa ich viera a seba-vedomie.

Počas terapie vám ukážem, ako môžete so sebou ďalej pracovať aj v domácom prostredí. Budete si tak vedieť poradiť so situáciami, ktoré doteraz boli pre vás náročné a začnete žiť s väčšou ľahkosťou.

 

Terapia Duše je vhodná pre:

-  dospelých a deti (od cca 12 rokov – záleží na povahe problému)

-  s mladšími deťmi sa pracuje prostredníctvom matky

-  mužov a ženy 

 

Terapia NIE je vhodná pre:

-  drogovo závislé osoby

-  osoby užívajúce psychofarmaká

-  tehotné ženy

-  dojčiace mamičky (laktácia môže byť terapiou dočasne mierne znížená + do mliečka sa po terapii počas cca 12 hodín uvoľňujú toxíny, pretože sa terapiou čistíte aj na fyzickej úrovni. Prijímam iba akútne stavy a vysvetlím vám, ako sa pripraviť.)

-  ľudí so schizofréniou

-  ľudí neochotných prevziať zodpovednosť za svoj život do vlastných rúk

 

V tejto terapii sa riešia problémy na fyzickej, ale aj psychickej úrovni (bloky, strachy, problémy s hojnosťou, plodnosťou, nízke sebavedomie, vzťahové problémy akéhokoľvek druhu, pracovné problémy a problémy v profesnom smerovaní, nadváha, rôzne fyzické potiaže...).

 

Terapia nenahrádza odbornú lekársku starostlivosť.

*************************

Cena: 50 eur

Doba trvania terapie: cca 1,5 - 2 hodiny

Miesto terapie: Radôstka 194, 023 04 (po dohode môže byť blízke okolie) alebo cez Skype

Odporúčam vám aspoň na prvú terapiu docestovať osobne, ak vám to okolnosti dovoľujú. 

Kontakt: 0915/818 479 (ak nedvíham, možno mám práve terapiu - pošlite mi, prosím, SMS), 

cez email: stastna.zena@gmail.com alebo cez formulár nižšie

Spolu sa dohodneme na termíne, ktorý bude vyhovovať mne i vám.

 

 

Ďakujem za dôveru a teším sa na stretnutie našich duší:)